Kursorius

Režimas

Language Support

Mevi - reklamos agentūra Mevi - skaitmeninė rinkodara

D.U.K.

Raskite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus

Mevi yra skaitmeninės reklamos agentūra. Mūsų specializacija: interneto tinklapių kūrimas bei jų "turbinimas", SEO paslaugos, reklama internete, logotipų kūrimas.

Atsako Mevi kūrybos vadovas: Visada klausiu: o kiek kainuos pastatyti namą? Juk yra daugybė ypatumų. Visus juos išaiškiname kartu su užsakovu, nustatome poreikius.
Atsako Mevi projektų vadovė: Tinklapio sukūrimo kaina priklauso nu darbų apimties, kurie gali būti skaidomi etapais. Kartu su užsakovu sužinome: Ar bus reikalinga SEO tinklapio optimizavimas, ar svetainė bus reprezenatcinio pobūdžio.

Tinklapio sukūrimo kaina yra aptariama individualiai. Šiai paslaugai atlikti reikia atkreipti demesį į šiuos aspektus:
- Seo optimizavimas. Kokį SEO optimizavimo planą renkatės Jūs?
Interneto svetainė kuriama verslo plėtrai ar įmonės pristatymui?
- Interneto svetainės apimtis. Koks planuojamas WEB svetainės puslapių skaičius?

Tam reikalinga nustatyti užsakovo reklamos biudžetą, poreikius, pageidavimus, atlikti analizę. Dirbame su projektais kurių reklamos biudžetas interneto reklamai yra nuo 500 Eur. Su esamais ir senais užsakovais dirbame ir su mažesniu reklamos biudžetu.

Mes dirbame reklamos srityje nuo 2000 metų. Mes "neprapuolame" kaip kartais dingsta Freelanceriai. Su mumis sudarote sutartį, kur numatyta mūsų atsakomybė. Nuolat bendraujame su užsakovu, taip pat ir gyvai o ne tik socialiniuose tinkluose. Mūsų užsakovai visada laukiami Mevi jaukiame biure, kur galima gyvai aptarti visus projekto ypatumus.

Neradote atsakymo į Jums rūpimą klausimą?

Susisikite išsamiai konsultacijai gauti.